istanbul-dora-winter-is-taksim

 

1. İstanbul Modern’de Sanat Turu

Güncel sanat etkinlikleri ve modern sanat tutkunlarının uğrak mekanı  İstanbul Modern’de güncel sergileri veya bienalleri gezebilirsiniz.

41

 

2. Beyoğlu Çikolatası’nın Keyfini Çıkarın

İstiklal caddesi boyunca meşhur ‘Beyoğlu Çikolatası’ yazısı ise çikolataların çekiciliğini artıran dükkanları görebilirsiniz. Bu çikolatalar hakikaten meşhur! Çünkü neredeyse yarım asırlık geçmişi olan bu nostaljik çikolatanın İstanbulluların hatıralarında bir yeri olduğu kesin… Siz de İstanbul seyahatiniz sırasında Beyoğlu’nda tatlı bir mola verebilirsiniz.

 

gallery-full-4

 

3. Tiyatro ve İstanbul

İstanbul Devlet Tiyatro oyunları ve alternatif tiyatrolarının sezonu olan kış aylarında siz de sanatının kucağına kendinizi bırakın ve başarılı yapıtların keyfini çıkarın.

Profesyonel

4. İçinizi Isıtacak Hamam Keyfi

Sultanların ve Padişahların şehri İstanbul’da eskiliği ve tarihiyle ünlü pek çok hamam bulunur. Birçok paşa, kadı, sadrazam ve padişahın kullandığı hamam geçmişten günümüze kalan önemli miraslardan.

735_36-cemberlitas-hamami-4

 

5. Midtown Cafe’de Sıcacık Bir Kahve

Otelimizin lounge kısmında yer alan cafemiz, küçük iş toplantılarınızı yapabileceğiniz, atıştırmak istediğinizde uğrayabileceğiniz ya da sıcacık bir kahve, bir dilim pasta ile günün yorgunluğunu atabileceğiniz aydınlık ve rahat atmosferi ile en keyifli kaçış noktanız.

IMG_4631